Zrcadlo s fazetou v rámu, římský bronz

Zrcadlo v bronzovém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 645 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v bronzovém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo v bronzovém rámu o šíři 88 mm. Zrcadlo s fazetou z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 46×56 cm až do 116×176 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou
Barva bronzová-OranžováHodně oblíbený produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, římský bronz můžete pořídit již dnes na webu zařazený v rubrice koupelnová zrcadla. Vyhledejte si ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice v bezva akci. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vynikající sortiment

Akční výrobek Zrcadlo s fazetou v rámu, římský bronz od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady teď opravdu výhodně! Cena již od 1 645 Kč.