Zrcadlo suchý rákos

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v... více informací »
Zrcadlo suchý rákos
Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 50 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 39×49 cm až do 73×153 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Tento zlevněný výrobek Zrcadlo suchý rákos je dostupný bez obtíží na našem webu v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla! Nyní si můžete vybrat ještě jiné kousky ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. Dodavatel FORLIVING s.r.o. má na skladě špičkové výrobky. Náš sortiment je široký, mrkněte na více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Zrcadlo suchý rákos od známé společnosti FORLIVING s.r.o. pořídíte zde nyní opravdu levně. Nabídky od 1 440 Kč.