Zrcadlo v rámu, plástev měď

Zrcadlo v měděném rámu s imitací plástve o šíři 70 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo v rámu
2 575 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v měděném rámu s imitací plástve o šíři 70 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo v měděném rámu s imitací plástve o šíři 70 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace. Síla zrcadla 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 43×53 cm až do 76×156 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Barva měděná-OranžováTento velmi oblíbený kousek Zrcadlo v rámu, plástev měď můžete najít v pohodě na našich stránkách ve známé sekci koupelnová zrcadla. Pořiďte si podobné produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě vysoce kvalitní výrobky. Náš sortiment je široký, mrkněte na další prověřené zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Zrcadlo v rámu, plástev měď od známé značky FORLIVING s.r.o. najdete právě teď opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 2 575 Kč.