Zrcadlo v rámu, plástev titan

Zrcadlo v titanovém rámu s imitací plástve o šíři 70 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo v rámu
1 450 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v titanovém rámu s imitací plástve o šíři 70 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo v titanovém rámu s imitací plástve o šíři 70 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace. Síla zrcadla 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 43×53 cm až do 76×156 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Barva šedáOblíbený a akční výrobek Zrcadlo v rámu, plástev můžete sehnat rovnou tu na stránkách zařazený v sekci koupelnová zrcadla! Nyní pořídíte jiné kusy z této známé kategorie za super peníze. Tato značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout špičkové zboží. Však to vidíte sami! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Mrkněte také na další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus Zrcadlo v rámu, plástev titan značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady a teď opravdu výhodně! Nyní pořídíte jen za 1 450 Kč.