Zrcadlo v rámu, stříbrný tepaný reliéf

Zrcadlo ve stříbrném tepaném rámu o šířce 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo v rámu
3 194 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo ve stříbrném tepaném rámu o šířce 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo ve stříbrném tepaném rámu o šířce 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 46×56 cm až do 80×160 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Barva stříbrná-Šedá
Často hledaný produkt jde sehnat bezstarostně na našich stránkách zařazený v rubrice koupelnová zrcadla! Najděte si ještě ostatní kousky ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny!

Kvalitní a levný kus Zrcadlo v rámu, stříbrný tepaný reliéf od známé značky FORLIVING s.r.o. získáte u nás teď téměř zdarma! Akční cena od 3 194 Kč.