Zrcadlová skříň Solaio 32-2

Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových... více informací »
Zrcadlová skříň Solaio 32-2
17 130 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových...

Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách – systém FOCUS, v laminu. Dezén skříně Solaio je kombinací prvků bílé, lakované bílé, světlého dubu kathult a zrcadla. Uvnitř naleznete věšákovou část s tyčí a policovou část. Umístění doporučujeme zejména do prostorů ložnic, ale i obývacích a dětských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál LaminoTento velmi žádaný výrobek Zrcadlová skříň Solaio 32-2 lze nakoupit právě zde u nás umístěný v sekci šatní skříně! Nyní můžete koupit nové produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu!

Tento unikátní produkt Zrcadlová skříň Solaio 32-2 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. pořídíte u nás téměř zdarma! Akční cena od 17 130 Kč.