Čalouněná postel Milena 266, , ekokůže 1.K800

Postel Milena je čalouněna bílou ekokůží K800. Kostra postele je z kvalitního dřeva, které splňuje i ty nejvyšší nároky na bezpečnost a kvalitu.... více informací »
Čalouněná postel Milena 266
15 659 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Milena je čalouněna bílou ekokůží K800. Kostra postele je z kvalitního dřeva, které splňuje i ty nejvyšší nároky na bezpečnost a kvalitu....

Postel Milena je čalouněna bílou ekokůží K800. Kostra postele je z kvalitního dřeva, které splňuje i ty nejvyšší nároky na bezpečnost a kvalitu. K posteli si nezapomeňte samostatně objednat rošty a matrace (viz související produkty). Doporučujeme lamelový rošt v rámu. Dodáváme v demontu. Výroba postele byla již ukončena, dostupný je pouze 1 ks. Rozměry: ložná plocha 160×200 cm výška postele s čelem 104 cm celková délka 270 cm šířka s čelem 206 cm výška nožního čela 46 cm Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední postel (původní cena 21 534 Kč). Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop. Zboží je v bezvadném stavu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Ekokůže
Rozměr postele/matrace 160×200 cm Neodolatelný výrobek Čalouněná postel Milena 266, , máte možnost pořídit přímo tady na stránkách zařazený v rubrice postele! Mrkněte na unikátní produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám představuje velmi kvalitní výrobky

Tento oblíbený produkt Čalouněná postel Milena 266, , ekokůže 1.K800 od značky s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. můžete nakoupit momentálně v naši nabídce se slevou! Levně za cenu 15 659 Kč.