Jídelní stůl Ksawery,

Jídelní stůl Ksawery je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v dekoru dub sonoma. Stůl není rozkládací, ale... více informací »
Jídelní stůl Ksawery
2 670 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Ksawery je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v dekoru dub sonoma. Stůl není rozkládací, ale...

Jídelní stůl Ksawery je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v dekoru dub sonoma. Stůl není rozkládací, ale i tak vám poskytne spoutu místa pro pohodlné stolování. Tento moderní stůl nabízíme i v dalších dekorech (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Dekor dub sonoma
Často hledaný produkt Jídelní stůl Ksawery, je dostupný bez obtíží tu na webu v oblíbené rubrice jídelní stoly. Máme pro vás parádní produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Jídelní stůl Ksawery, od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte na našich stránkách teď za akční cenu! Teď v akci 2 670 Kč.