jídelní stůl PERONI

Stůl Peroni je krásný model, který se skvěle hodí jak do obývacího pokoje, tak do kuchyně. Fenomenálně vypadající nohy... více informací »
jídelní stůl PERONI
12 901 Kč
Ověřit dostupnost
Stůl Peroni je krásný model, který se skvěle hodí jak do obývacího pokoje, tak do kuchyně. Fenomenálně vypadající nohy...

Stůl Peroni je krásný model, který se skvěle hodí jak do obývacího pokoje, tak do kuchyně. Fenomenálně vypadající nohy zajišťují stabilitu a dodávají tělu jedinečný vzhled. Díky funkci rozkládání je produkt perfektním místem pro uspořádání velké rodinné nebo obchodní schůzky a zaručuje komfort používání pro všechny hosty. Atraktivní barvy stolu zapadnou do moderních a elegantních typů interiéru a umožní vám zařídit si místnost podle vašich představ a preferencí.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tvar desky Kulaté/Oválné
Vynikající výrobek pořídíte lehce tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice jídelní stoly! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu! Výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává vynikající výrobky za dobré peníze!

Tento zlevněný kousek jídelní stůl PERONI od spolehlivého výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte tady opravdu levně! Stojí teď u nás 12 901 Kč.