Komoda 3 dvířka

Komoda se 3 dvířky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou... více informací »
Komoda 3 dvířka
26 483 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda se 3 dvířky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou...

Komoda se 3 dvířky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 133 cm – hloubka 45 cm – výška 91 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub
Typ komody S dvířky
Ve slevě kus Komoda 3 dvířka jde získat prostě tady na webu ve známé sekci komody! Připravili jsme jiné produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Komoda 3 dvířka od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady a teď právě za výprodejovou cenu. Ceny již od 26 483 Kč.