Komoda 4/1 P

Komoda - 4 zásuvky a dvířka. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Komoda 4/1 P
14 603 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda - 4 zásuvky a dvířka. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Komoda – 4 zásuvky a dvířka. Masiv – borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 29 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Materiál Masiv-Dřevo

Velmi žádaný produkt Komoda 4/1 P od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat zde teď právě opravdu výhodně. Teď za akční cenu 14 603 Kč.