Komoda GR3

Komodu Gray GR3 se 2 dvířky a 4 zásuvkami nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli... více informací »
Komoda  GR3
Komodu Gray GR3 se 2 dvířky a 4 zásuvkami nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli...

Komodu Gray GR3 se 2 dvířky a 4 zásuvkami nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Nožky jsou ze šedého plastu. Dodáváme v demontu. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 90
Vysoce kvalitní výrobek Komoda GR3 jde pořídit bez problémů tady na našem webu umístěný v sekci komody. Prozkoumejte kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává skvělý sortiment. za báječnou cenu!

Tento kvalitní a levný produkt Komoda GR3 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat u nás nyní za výborné peníze. Ceny od 5 864 Kč.