Komoda MOBIUS 3S

Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany... více informací »
Komoda MOBIUS 3S
4 718 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany...

Komodu Mobius 3S nabízíme z lamina v šedém provedení, korpus v dezénu přírodní ořech hikora. Lamino o síle 18mm chrání hrany ABS. Moderní komoda se 3 šuplíky s push-click mechanismem je kouskem z modulání kolekce Mobius, se kterou získáte nekonečné možnosti v zařizování vašeho interiéru. Nechte unést svou představivostí a vytvořte si vlastní jedinečnou sadu nábytku, kterou budete milovat. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si širokou škálu skříňových prvků systému Mobius, který vám umožní vytvořit optimálně využitý prostor pro práci či hraní. Uchycení nábytku k rámu je naprosto jednoduché. V rámu jsou závity a pomocí šroubů se dá jakýkoliv kus nábytku snadno a rychle přidělat do výšky, která vám vyhovuje.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Materiál Lamino
Tento kvalitní kousek máte možnost sehnat v pohodě na webu umístěný v kategorii komody! Získejte parádní produkty z této známé rubriky z pohodlí domova! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává kvalitní produkty Vždyť to vidíte sami! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Komoda MOBIUS 3S od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít teď za výprodejovou cenu. Akční cena již od 4 718 Kč.