Matrace PRIMÁTOR BIO-EX T3, T4

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové... více informací »
Matrace PRIMÁTOR BIO-EX T3
17 270 Kč
Ověřit dostupnost
Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové...

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je tvořeno 250 kusy soudečkových pružin uložených v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seacell na jedné straně a na straně druhé deskou z kokosového vlákna a s použití, komfortní HR studené pěny. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním potahem BAMBOO, který je velmi příjemný na dotek. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž T3 do 110 kg a T4 do130 kg výška 22 cm doporučený rošt: pevný záruka 3 roky matrace vhodná při bolestech zad, pro dlouhodobě nemocné

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Rozměr postele/matrace 120×200 cm Tento velmi oblíbený produkt Matrace PRIMÁTOR BIO-EX T3, T4 máte možnost pořídit bezprostředně tady u nás umístěný v rubrice matrace. Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmiňované sekci v akci!

Velmi oblíbený kus Matrace PRIMÁTOR BIO-EX T3, T4 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. naleznete právě teď skutečně levně! Aktuálně v akci za 17 270 Kč.