ní jídelní stůl OVIEDO

Jídelní stůl OVIEDO nabízíme z masivního divokého dubu v řadě rozměrů. Šířka stolu se může lišit až o 10 cm. Deska stolu... více informací »
ní jídelní stůl OVIEDO
20 992 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl OVIEDO nabízíme z masivního divokého dubu v řadě rozměrů. Šířka stolu se může lišit až o 10 cm. Deska stolu...

Jídelní stůl OVIEDO nabízíme z masivního divokého dubu v řadě rozměrů. Šířka stolu se může lišit až o 10 cm. Deska stolu má tloušťku 40mm a zvolit si můžete možnost provedení se středovou mezerou. Hrany mají tvar neomítané desky, kopírující tvar kmene stromu. Jídelní stoly s masivní podnoží se středovou mezerou jsou ošetřeny transparentním lakem, který evokuje efekt voskovaného dřeva. Doporučujeme přikoupení jídelního nábytku ze stejné kolekce (viz související produkty). Masivní nábytek kolekce OVIEDO maximálně přiblíží k přírodě. Nejen použitým materiálem, ale i svým vzhledem. Dub patří k nejtvrdším a nejtrvanlivěším dřevinám, k výrobě nábytku se používá po staletí. Napuštěný olejem je téměr nezničitelný, vždy opravitelný a velmi příjemný na dotek. Provedení v divokém dubu jen zdůrazňuje krásu přírodního materiálu a hrany připomínají svým tvarem kmen stromu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 75
Materiál Masiv
Tento oblíbený výrobek ní jídelní stůl OVIEDO jde nakoupit bez obtíží tady na stránkách ve známé rubrice jídelní stoly! Máme pro vás ostatní produkty z této populární sekce za extra cenu! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává velmi kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční kus ní jídelní stůl OVIEDO od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde v akci! Právě teď jen za 20 992 Kč.