ový botník, tmavý

Ratanový botník v naší nabídce ratanového nábytku - úložných prostorů. Ratanový botník je povrchově upraven do odstínu... více informací »
ový botník
3 100 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanový botník v naší nabídce ratanového nábytku - úložných prostorů. Ratanový botník je povrchově upraven do odstínu...

Ratanový botník v naší nabídce ratanového nábytku – úložných prostorů. Ratanový botník je povrchově upraven do odstínu tmavý med. Ratanový botník nabízí celkem 5 pater úložného prostoru pro vaše boty, či jiné předměty k uložení. Ratanový botník je otevřeny, jednoduše řešený, lehce přemístitelný při úklidu. Neváhejte s nákupem.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 105 cm
Šířka 75 cm Levný kus ový botník, tmavý lze získat nyní tady a teď na našich stránkách v sekci botníky! Pořiďte si kvalitní kusy z naší sekce z pohodlí domova. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí vysoce kvalitní sortiment. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt ový botník, tmavý od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady nyní za výhodnou cenu! Akční cena 3 100 Kč.