Dětská postel DUET ,

Dětská postel se 3 zásuvkami z kvalitního lamina v dekoru javor. Praktické úložné prostory můžete pod postel zasunout na levou i... více informací »
Dětská postel DUET
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská postel se 3 zásuvkami z kvalitního lamina v dekoru javor. Praktické úložné prostory můžete pod postel zasunout na levou i...

Dětská postel se 3 zásuvkami z kvalitního lamina v dekoru javor. Praktické úložné prostory můžete pod postel zasunout na levou i pravou stranu dle vašich potřeb. Postel Duet má zaoblená čela, čímž je vhodná zejména do dětských a studentských pokojů. Poskytuje úložný prostor ve třech zásuvkách s kolečky, ze kterých má jedna zásuvka praktickou odkládací poličku. Dvě postranní zásuvky jsou menší (hloubka 47 cm, šířka 50 cm, výška čela zásuvky 23 cm, vnitřní výška zásuvky 16 cm) a uprostřed je větší prostorná zásuvka (hloubka 47 cm, šířka 96 cm, výška zásuvky 16 cm). Všechny zásuvky jsou hluboké do poloviny postele, ne na celou šířku. Jednolůžkovou postel dodáváme bez roštu a matrace. K posteli doporučujeme zakoupit rošt a matraci o rozměru 90×200 cm z naší nabídky. Zapuštění roštu je 10 cm. Postel dodáváme v demontu bez zobrazené matrace.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor javor

Zlevněný výrobek Dětská postel DUET , od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás teď v akci. Teď za akční cenu 4 990 Kč.