Postel 5

Postel ze systémového nábytku do studentského pokoje Kitty je vyrobena z velmi kvalitních LTD materiálů o síle 25 mm a 16 mm s ABS... více informací »
Postel  5
5 228 Kč
Ověřit dostupnost
Postel ze systémového nábytku do studentského pokoje Kitty je vyrobena z velmi kvalitních LTD materiálů o síle 25 mm a 16 mm s ABS...

Postel ze systémového nábytku do studentského pokoje Kitty je vyrobena z velmi kvalitních LTD materiálů o síle 25 mm a 16 mm s ABS hranou 0,6 mm. Postel dodáváme včetně 2 zásuvek, ale nezahrnuje matraci a rošt, které lze dokoupit. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Rozměr postele/matrace 90×200 cm Zajímavý produkt Postel 5 máte možnost pořídit bezstarostně tady na našem webu ve známé kategorii postele. Vyhledejte si ještě další produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky více produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí špičkové produkty. Vždyť to vidíte sami!

Tento unikátní kus Postel 5 od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit nyní ve slevě. Právě teď jen za 5 228 Kč.