Polohovací lamelový rošt Omega HN

Polohovací lamelový rošt se hodí pro pěnové matrace. K polohovacím roštům se nedoporučují pružinové matrace. Snadno se... více informací »
Polohovací lamelový rošt Omega HN
3 148 Kč
Ověřit dostupnost
Polohovací lamelový rošt se hodí pro pěnové matrace. K polohovacím roštům se nedoporučují pružinové matrace. Snadno se...

Polohovací lamelový rošt se hodí pro pěnové matrace. K polohovacím roštům se nedoporučují pružinové matrace. Snadno se polohuje díky úchytům z textilního popruhu, které jsou umístěny na obou koncích roštu. Ruční polohování je rozděleno H – hlava a N – nohy. Rošt je díky posuvným objímkám vybaven nastavováním tuhosti ve střední části lůžka. Pevná pouzdra lamel vytváří stabilní podklad pro uložení matrace. Maximální doporučené zatížení roštu je 100 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr 80×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 15 kusů – výška roštu 6 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – 15% – 220 cm – 30% V případě atypického rozměru délky i šířky roštu se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm
Typ roštu Lamelový-Polohovatelný Ve slevě tento výrobek Polohovací lamelový rošt Omega HN jde pořídit lehce tady u nás zařazený v rubrice rošty k matracím! Máme pro vás oblíbené produkty ve zmiňované sekci snadno online! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje špičkové zboží Však to vidíte sami! To není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Polohovací lamelový rošt Omega HN od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady a teď téměř zdarma! Ceny již od 3 148 Kč.