Ratanové houpací křeslo LINDA, světlé

Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu světlý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto houpacího křesla... více informací »
Ratanové houpací křeslo LINDA
6 280 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu světlý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto houpacího křesla...

Ratanové houpací křeslo LINDA s kvalitním výpletem v odstínu světlý med a pohodlným sedákem plněným molitanovou drtí. U tohoto houpacího křesla můžete vybrat z více variant látek, které jsou pro nás vyráběny v České republice. U látek MELÍR a KEPR účtujeme příplatek. Nákup ratanového křesla uskutečníte vstupem do sekce Varianty produktu a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka sedu (vnitřní) 55 cm
Hloubka sedu (vnitřní) 55 cm Tento skvělý kousek Ratanové houpací křeslo LINDA, máte možnost pořídit aktuálně na našem webu zařazený v sekci houpací křesla. Máme pro vás další produkty z naší rubriky ve slevě!

Tento akční produkt Ratanové houpací křeslo LINDA, světlé originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat zde teď právě ve výprodejové akci. Cena již od 6 280 Kč.