Houpací křeslo Max 2

Pohodlné houpací křeslo Max 2 pro příjemný relax například s knïhou. Křeslo má houpací kostru z ohýbaného dřeva v odstínu... více informací »
Houpací křeslo Max 2
3 502 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné houpací křeslo Max 2 pro příjemný relax například s knïhou. Křeslo má houpací kostru z ohýbaného dřeva v odstínu...

Pohodlné houpací křeslo Max 2 pro příjemný relax například s knïhou. Křeslo má houpací kostru z ohýbaného dřeva v odstínu wenge. Sedák s opěrákem jsou z čalouněné hnědou látkou se vzorem. Rozměry: – šířka 52 cm – hloubka 90 cm – výška 95 cm – nosnost 120 kg

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva hnědá
Dekor wenge Kvalitní a oblíbený produkt Houpací křeslo Max 2 je k sehnání přímo na stránkách v populární kategorii houpací křesla. Nyní najdete ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. může nabídnout skvělé výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Unikátní produkt Houpací křeslo Max 2 od známé značky FORLIVING s.r.o. seženete tady a teď skutečně výhodně. Nabídka od 3 502 Kč.