Rohová sedací souprava Salsa

Sedací souprava Salsa je skvělým kompromisem mezi nároky na design a funkčnost. A navíc ji nabízíme za skvělou cenu! Sedáky... více informací »
Rohová sedací souprava Salsa
30 890 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava Salsa je skvělým kompromisem mezi nároky na design a funkčnost. A navíc ji nabízíme za skvělou cenu! Sedáky...

Sedací souprava Salsa je skvělým kompromisem mezi nároky na design a funkčnost. A navíc ji nabízíme za skvělou cenu! Sedáky soupravy Salsa vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Tato kombinace zaručí příjemné sezení a optimální podporu. Sedačka má polohovací opěrky hlavy, které zvyšují komfort sezení. Dřevěné nožky skvěle doplňují estetický vzhled soupravy a můžete si je vybrat z několika odstínů moření, a tak sedačku sladit s obývacím nábytkem. Sedací souprava je dostupná v pravém nebo levém rohu (viz varianty), takže ji hravě zakomponujete do každého interiéru. Součástí sedačky je velký praktický úložný prostor, kam uschováte spoustu věcí. Sedačka disponuje rozkladem s funkcí spaní, který jednoduše za pár chvil rozložíte a využijete např. při lenošení u televize nebo pro přespání návštěvy. K rohové sedací soupravě si můžete objednat křeslo. Pokud vám nevyhovuje rohová varianta, máme v nabídce také rozkládací pohovku (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ano
Šířka sedačky 268 cm-251 – 270 cm
Velmi žádaný produkt Rohová sedací souprava Salsa lze koupit pohodlně tady u nás ve známé kategorii sedací soupravy! Nyní najdete ostatní produkty z této populární rubriky na pár kliknutí! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. vyrábí top výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný kus Rohová sedací souprava Salsa od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat nyní téměř zdarma. Nyní za akční cenu 30 890 Kč.