věšák

Prostorný věšák z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Věšák se 4 dvouháčky, závěsem a odkládací poličkou... více informací »
věšák
Prostorný věšák z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Věšák se 4 dvouháčky, závěsem a odkládací poličkou...

Prostorný věšák z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Věšák se 4 dvouháčky, závěsem a odkládací poličkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 25,5 cm – výška 141,5 cm Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 141,5Kvalitní a levný produkt je k dostání nyní tady na webu v populární sekci němý sluha. Nyní získáte parádní produkty z této populární sekce na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční výrobek věšák značky FORLIVING s.r.o. získáte tady skutečně levně. Akční ceny již od 2 582 Kč.