Zrcadlo s fazetou v rámu, leptané zlato

Zrcadlo s fazetou v rámu s imitací leptaného zlata o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 674 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo s fazetou v rámu s imitací leptaného zlata o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo s fazetou v rámu s imitací leptaného zlata o šíři 99 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 49×59 cm až do 119×179 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou
Barva zlatá-Žlutá

Výjimečný kus Zrcadlo s fazetou v rámu, leptané zlato od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte u nás teď levně! Akční cena od 1 674 Kč.