Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný bronzový ornament 109 mm

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo s fazetou v patinovaném rámu s bronzovými ornamenty o šíři 109 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 50×60 cm až do 120×180 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou
Barva bronzová-Oranžová
Exkluzivní produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný bronzový ornament 109 můžete sehnat právě zde na našich stránkách v populární sekci koupelnová zrcadla. Nyní najdete ještě další zboží ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vynikající výrobky. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte na více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Zrcadlo s fazetou v rámu, patinovaný bronzový ornament 109 mm od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě zde opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 2 022 Kč.