Zrcadlo s poličkou 4

Nástěnné zrcadlo s poličkou a fazetou o síle 5mm. Zrcadlo o síle 3mm. Vyrábí se ve více velikostech. Uvádíme vždy vnější... více informací »
Zrcadlo s poličkou 4
1 101 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné zrcadlo s poličkou a fazetou o síle 5mm. Zrcadlo o síle 3mm. Vyrábí se ve více velikostech. Uvádíme vždy vnější...

Nástěnné zrcadlo s poličkou a fazetou o síle 5mm. Zrcadlo o síle 3mm. Vyrábí se ve více velikostech. Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Možnost volby rozměrů (šířka x výška): od 40×50 cm až do 60×80 cm Nutno vybrat ve volitelných variantách.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-S poličkou
Tento vynikající produkt získáte aktuálně tady na našich stránkách v kategorii koupelnová zrcadla! Získejte unikátní zboží z této kategorie za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Zlevněný kus Zrcadlo s poličkou 4 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat zrovna skutečně výhodně! Nabídky od 1 101 Kč.