Botník Rea 2R UP

Praktický výklopný dvouřadý botník se zásuvkou. Botník je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Botník má... více informací »
Botník Rea 2R UP
2 560 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický výklopný dvouřadý botník se zásuvkou. Botník je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Botník má...

Praktický výklopný dvouřadý botník se zásuvkou. Botník je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Botník má hrany opatřené 0,5 mm ABS. Na výběr z mnoha dezénů. Vyobrazené provedení dub. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Šířka 60 Tento akční kus Botník Rea 2R UP lze sehnat rovněž tady a teď na našem webu zařazený v sekci botníky. Vyhledejte si oblíbené produkty z této známé sekce za super ceny! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje kvalitní zboží. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Botník Rea 2R UP od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě nyní ve výprodejové akci. Akční cena již od 2 560 Kč.