Komoda 2D4S

Komoda z kolekce Gress je v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Komoda má 2 skříňky s plnými dvířky a 4... více informací »
Komoda  2D4S
8 830 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda z kolekce Gress je v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Komoda má 2 skříňky s plnými dvířky a 4...

Komoda z kolekce Gress je v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Komoda má 2 skříňky s plnými dvířky a 4 zásuvky, které jsou opatřeny kovovými pojezdy. Hrany komody jsou opatřeny ABS. Boky a desky nábytku z kolekce Gress jsou dýhované pásy z PVC, které nábytek ochrání a dávají mu moderní vzhled. Ergonomické úchytky a nožky nábytku v barvě matné oceli se ideálně doplňují s barevností jednotlivých dílů. Dodávané v demontu. Komoda je součástí kolekce Gress.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub sonoma
Tento neodolatelný produkt je k dispozici snadno tady na stránkách zařazený v sekci komody! Připravili jsme ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám představuje top produkty U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další vybrané produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Velmi oblíbený produkt Komoda 2D4S originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat na našich stránkách teď opravdu výhodně! Akční cena od 8 830 Kč.