Komoda 3D3S

Kombinovanou komodu Yolk 3D3S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá komoda má 3 dvířka, za kterými je vždy... více informací »
Komoda  3D3S
7 376 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu Yolk 3D3S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá komoda má 3 dvířka, za kterými je vždy...

Kombinovanou komodu Yolk 3D3S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá komoda má 3 dvířka, za kterými je vždy police a 3 zásuvky. Přední čela dvířek a zásuvek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, zásuvky s plnovýsuvnými kuličkovými pojezdy a stříbrné nožky z plastu. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 89

Tento kvalitní výrobek Komoda 3D3S od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách opravdu levně. Ceny již od 7 376 Kč.