Komoda 4D1S

Prostorná komoda Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Kombinovanou komodu z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm... více informací »
Komoda  4D1S
5 510 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná komoda Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Kombinovanou komodu z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm...

Prostorná komoda Jazz 4D1S v dezénu kaštan nairobi / onyx. Kombinovanou komodu z lamina o síle 32mm (korpusy a horní deska) a 16mm (čela zásuvek a dvířek) chrání ABS hrany. Komoda má praktickou zásuvku osazenou na kvalitních kuličkových pojezdech. Nožičky jsou plastové, úchyty kovové. Dodáváme v demontu. Univerzální systém nábytku Jazz doporučujeme do obývacího pokoje, pracovny, ložnice i studentského pokoje. Prohlédněte si všechny komponenty kolekce Jazz. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelený dětský a studentský pokoj či obývací sestavu (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Výška 95Povedený produkt Komoda 4D1S lze koupit rovněž tu v populární kategorii komody. Nyní si můžete koupit ještě další produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!

Kvalitní a žádaný kus Komoda 4D1S originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Ceny od 5 510 Kč.