Komoda Rea Ottawa UP6, UNI čelo

Pro oživení komody Rea Ottawa UP6 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP6
7 121 Kč
Ověřit dostupnost
Pro oživení komody Rea Ottawa UP6 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase...

Pro oživení komody Rea Ottawa UP6 si můžete jedno čelo zásuvky dokoupit v barevných odstínech UNI color a kdykoliv jej zase vyměnit za původní. Komodu se 2 zásuvkami a 4 plnými dvířky z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Dodáváme v demontu. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Šířka komody 174,0 cm-nad 150 cm-174,0 cm-nad 150 cm
Kvalitní a velmi žádaný kousek můžete koupit aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci komody! Podívejte se na podobné zboží ve zmíněné kategorii ve výhodné akci!

Oblíbený a kvalitní výrobek Komoda Rea Ottawa UP6, UNI čelo originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady nyní ve slevě. Ceny od 7 121 Kč.