Komoda K3S

Zažijte dotek venkova Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní... více informací »
Komoda  K3S
5 279 Kč
Ověřit dostupnost
Zažijte dotek venkova Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní...

Zažijte dotek venkova Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Mnoho prostoru a kvalitní provedení Komoda K3S disponuje 3 zásuvkami a 2 skříňkami a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Kolik prostoru komoda zabere? Tato krásná komoda vám zabere na šířku 130 cm, do hloubky 43 cm a na výšku 88 cm, takže na ní můžete pohodlně odkládat spoustu drobností. Komodou to nekončí Komoda K3S je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Typ komody Kombinované

Kvalitní a žádaný kus Komoda K3S od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách opravdu levně. Právě teď jen za 5 279 Kč.