Konferenční stolek T, dub craft zlatý / grafit

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén... více informací »
Konferenční stolek  T
2 840 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén...

Kolekce Fency je určená pro všechny příznivce jednoduchého, avšak praktického a líbivého designu. Barevně kombinuje dezén dřeva dub craft zlatý s prvky grafitově šedé barvy. Konferenční stolek z této kolekce disponuje vrchní odkládací deskou, na kterou si pohodlně odložíte veškeré pochutiny, které chcete mít rychle po ruce. Další věci pak lze umístit do prostředního otevřeného prostoru. Dodáváme v demontu. Podívejte se také na další nábytek kolekce Fency – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Dekor dub-craft zlatý Vynikající produkt najdete rovněž na našich stránkách v oblíbené sekci konferenční stolky. Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci!

Unikátní kus Konferenční stolek T, dub craft zlatý / grafit od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat zrovna za akční cenu. Nyní za akční cenu 2 840 Kč.