Křeslo Evier, látka

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto byste se určitě měli... více informací »
Křeslo Evier
6 490 Kč
Ověřit dostupnost
Nabízíme vám nestárnoucí klasiku - ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto byste se určitě měli...

Nabízíme vám nestárnoucí klasiku – ušák! Není lepší pocit, než si po náročném dni sednout do pohodlného křesla. A proto byste se určitě měli podívat na náš ušák Evier. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a odpočinku. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat dokonalého pohodlí. Křeslo Evier má sedák vyplněný PUR pěnou a je potaženo látkou univerzální hnědé barvy. O jeho stabilitu se starají čtyři nožky z bukového dřeva. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Alova hnědá nožky dřevo buk Rozměry: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Křeslo lze objednat i v dalších barevných provedeních – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor buk
Šířka 86

Tento designový kus Křeslo Evier, látka značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď právě za akční cenu. Nabídky od 6 490 Kč.