Masivní noční stolek Alba, L, bílý lak

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční... více informací »
Masivní noční stolek Alba
2 239 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční...

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm s povrchovou úpravou v bílém laku. Noční stolek v levém provedení vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek Alba se uchycuje o bočnici postele, dodáváme jej v demontu a je kombinovatelný pouze s postelí Alba. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Šířka 55
Exkluzivní kousek Masivní noční stolek Alba, jde nakoupit jednoduše tady na našich stránkách ve známé sekci noční stolky! Vyhledejte si akční produkty z naší kategorie ve výprodejové akci.

Unikátní výrobek Masivní noční stolek Alba, L, bílý lak od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Nabídky od 2 239 Kč.