Matrace AQUASLEEP

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 120x200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny... více informací »
Matrace AQUASLEEP
12 540 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 120x200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny...

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 120×200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny „Open Cell memory foam“. Tyto pěny se vyznačují vysokým komfortem a především vynikající vzdušností díky své otevřené buněčné struktuře. Díky tomu se snižuje pocení během spánku, zlepšuje se tepelný komfort uživatele a antialergické vlastnosti jádra matrace. Výplň tvoří komfortní paměťová pěna VISCO WIND, komfortní pěna NIGHTFLY a přírodní pěna ALOE VERA. Dvě strany tuhosti. Nosnost 140 kg. S ekologickým lepením. Celková výška matrace je 20 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace PěnovéTento kvalitní a levný produkt Matrace AQUASLEEP pořídíte také tady a teď na našich stránkách v populární rubrice matrace. Nyní můžete najít akční zboží z této známé kategorie na pár kliknutí!

Tento oblíbený výrobek Matrace AQUASLEEP od značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady teď za výhodnou cenu! Akční ceny od 12 540 Kč.