Matrace Aquatic Mineral

Vrchní profil matrace je tvořený antibakteriální komfortní pěnou Sanitized, která zajistí ochranu před plísněmi a houbami. Jádro matrace tvoří... více informací »
Matrace Aquatic Mineral
17 100 Kč
Ověřit dostupnost
Vrchní profil matrace je tvořený antibakteriální komfortní pěnou Sanitized, která zajistí ochranu před plísněmi a houbami. Jádro matrace tvoří...

Vrchní profil matrace je tvořený antibakteriální komfortní pěnou Sanitized, která zajistí ochranu před plísněmi a houbami. Jádro matrace tvoří komfortní značková měkčená pěna Elliocel o hustotě 25 kg/m³. Spodní profil je z pěny Elliocel o hustotě 28 kg/m³. Matrace má vytvořen Fyziosystém – 7 zón tuhosti pro vaše vyšší pohodlí. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním potahem ALGUA, který je prišitý s pěnou Supersoft a PES vláknem a je velmi příjemný na dotek. Potah obsahuje mikrokapsle s výtažky z mořských řas Spirulina, které mají blahodárné účinky na lidskou pokožku. Látka je pratelná pouze ručně do 40 °C. Potah nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce. Vlastnosti: – FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti – výška 22 cm – nosnost do 130 kg – záruka 4 roky – matrace má měkčí a tvrdší stranu – rozměr 160×200 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové Tento oblíbený produkt Matrace Aquatic Mineral je k získání nyní tu na webu v oblíbené kategorii matrace! Nyní najdete parádní výrobky ve zmiňované rubrice za parádní cenu. Populární značka FORLIVING s.r.o. má vysoce kvalitní sortiment. Udělejte si radost. Máme toho více, podívejte se také na další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Matrace Aquatic Mineral od značky FORLIVING s.r.o. pořídíte na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! V akci od 17 100 Kč.