Matrace Heureka Plus

Vysoká masivní sendvičová ortopedická matrace Heureka Plus v rozměru 80x200 cm s pánevní zónou s upravenou tuhostí pomáhá... více informací »
Matrace Heureka Plus
13 180 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoká masivní sendvičová ortopedická matrace Heureka Plus v rozměru 80x200 cm s pánevní zónou s upravenou tuhostí pomáhá...

Vysoká masivní sendvičová ortopedická matrace Heureka Plus v rozměru 80×200 cm s pánevní zónou s upravenou tuhostí pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčlí. Sendvičová konstrukce je skvěle pružná, vysoce odolná, ohebná a skvěle poddajná a komfortní. S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Odolná pružná pěna Flexifoam. Potah matrace s kašmírovými vlákny, snímatelný a pratelný na 60 st. C, dvojdílný (lze oddělit a vyprat každou polovinu zvlášť). Zvýšená opora při vstávání. Vhodná pro alergiky. Měkší strana (zelená) – vyšší střední tuhost – do 130 kg. Tužší strana (barevná) – vyšší tuhost -do 135 kg 5 let záruka – testováno 80.000x. Výška matrace cca 24 cm. Doporučené uložení na lamelové rošty Mohlo by Vás zajímat: Matracové chrániče Anatomické polštáře Rošty do postele Nabídka dalších matrací Výrobce si vyhrazuje právo na případné barevné odchylky pěn a potahů nemající vliv na užitné vlastnosti výrobků. Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Typ matrace Pěnové Tento výjimečný produkt Matrace Heureka Plus získáte aktuálně tu na našem webu ve známé kategorii matrace. Nyní koupíte zlevněné produkty z této známé rubriky jednoduše online. Známá značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný produkt Matrace Heureka Plus od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde teď za výprodejovou cenu! Teď v akci 13 180 Kč.