Noční stolek zásuvkový

Noční stolek zásuvkový - 3 zásuvky. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Noční stolek zásuvkový
11 499 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek zásuvkový - 3 zásuvky. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Noční stolek zásuvkový – 3 zásuvky. Masiv – borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 14 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 46,5 cm – hloubka 32 cm – výška 70 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Materiál Masiv-Dřevo
Unikátní a žádaný produkt můžete dostat právě nyní na stránkách zařazený v rubrice noční stolky. Prozkoumejte ještě další zboží z této známé kategorie na pár kliknutí. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Noční stolek zásuvkový od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít u nás právě ve slevě. Cena od 11 499 Kč.