Šatní skříň Liol LI8

Dvoudvéřová šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je... více informací »
Šatní skříň Liol LI8
9 158 Kč
Ověřit dostupnost
Dvoudvéřová šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je...

Dvoudvéřová šatní skříň z kolekce Lionel v dezénu dub sonoma truflový je vyrobena z lamina. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je použít při zařizování obývacích pokojů, jídelen či ložnic. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Šatní skříň má 2 plné dveře. Čela dveří jsou v bílém lesku. Vnitřní vybavení skříně (viz obrázek níže). Dodáváno v demontu. Šatní skříň je součástí kolekce Lionel.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Materiál Lamino Velmi oblíbený kus máte možnost získat zrovna tady u nás zařazený v sekci šatní skříně. Vyhledejte si nové výrobky z této známé kategorie za outletovou cenu! Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Zlevněný kus Šatní skříň Liol LI8 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat teď levně. Ceny od 9 158 Kč.