Sedací pytel 179×140 perfekt fluo orange

Sedací vak Perfekt v odstínu fluo orange doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Vaky mají systém trojího... více informací »
Sedací pytel 179x140 perfekt fluo orange
2 089 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací vak Perfekt v odstínu fluo orange doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Vaky mají systém trojího...

Sedací vak Perfekt v odstínu fluo orange doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje. Vaky mají systém trojího zapínání, tudíž není možné samovolně vysypat náplň vaku a zároveň slouží k bezpečnosti dětí před samovolným rozepnutím. Sedací pytel má kvalitní dvojité prošívání. Využít jej můžete také jako lůžko či relaxační polštář před TV. Sedací vak má voděodolný a omyvatelný povrch, a proto je vhodný i na zahradu, kde můžete relaxovat na sluníčku. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: 179 x 140 cm Barva: fluo orange (zářivě oranžová) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno trojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Čištění se provádí pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek je třeba očistit, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Vzhled 6055
Typ vaku 6059
Unikátní a žádaný produkt lze nakoupit v pohodě tady a teď na našem webu umístěný v sekci sedací vaky. Máme pro vás unikátní kousky z naší kategorie v bezva akci. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě špičkové výrobky. A tady je důkaz.

Oblíbený a kvalitní kus Sedací pytel 179x140 perfekt fluo orange od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte právě teď v akci! Akční ceny od 2 089 Kč.