Vitrína LI6

Vitrína z kolekce Lionel vyrobená z lamina je v dezénu dub sonoma truflový. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní... více informací »
Vitrína  LI6
6 256 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína z kolekce Lionel vyrobená z lamina je v dezénu dub sonoma truflový. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní...

Vitrína z kolekce Lionel vyrobená z lamina je v dezénu dub sonoma truflový. Nábytek z kolekce Lionel je elegantní a má luxusní vzhled. Produkty této kolekce se hodí do moderního interiéru a lze je použít při zařizování obývacích pokojů, jídelen či ložnic. Snadné otevírání dvířek a zásuvek zajišťují atypické úchytky, které nenarušují jejich vzhled. Vitrína má plná dvířka. Čela dvířek jsou v bílém lesku. LED osvětlení není součástí vitríny, lze jej doobjednat (viz související zboží). Dodáváno v demontu. Vitrína je součástí kolekce Lionel.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Dekor vysoký lesk-dub sonoma truflový Ve slevě kousek je k dispozici přímo na stránkách zařazený v kategorii vitríny! Nyní si můžete vybrat ještě další výrobky z této populární rubriky ve slevě! Přední značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje skvělý sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Vitrína LI6 originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde teď opravdu levně. Právě teď jen za 6 256 Kč.