Závěsné relaxační křeslo LAZY – modrý sedák

Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní... více informací »
Závěsné relaxační křeslo LAZY - modrý sedák
5 900 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní...

Závěsné houpací křeslo LAZY jedna z velmi pohodlných variant závěsného křesla. Křeslo je vhodné i pro vyšší postavy, vrchní část je neuzavřená. Je to praktický prvek relaxačního posezení do Vašeho interieru nebo venkovního prostředí za bezkonkurenční cenu. Závěsné křeslo má stabilní kovovou konstrukci, sedací prostor je vyplétán z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno v černé barvě. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák (na zip) pro pohodlný odpočinek v modrém odstínu. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Celková výška / šířka / hloubka 195 cm/ 70 cm / 80 cm
Výška sedu 50 cm

Ve slevě tento výrobek Závěsné relaxační křeslo LAZY - modrý sedák od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. získáte u nás právě skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 5 900 Kč.