Zrcadlo černé stříbro

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 40 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí,... více informací »
Zrcadlo černé stříbro
1 784 Kč
Ověřit dostupnost
Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 40 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí,...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 40 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 37×47 cm až do 70×150 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-stříbrná-Šedá
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-S fazetou-V rámu
Exkluzivní kousek máte možnost najít již dnes na našem webu v oblíbené sekci koupelnová zrcadla. Prozkoumejte ještě jiné zboží z naší kategorie v bezva akci! Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává skvělý sortiment. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Zrcadlo černé stříbro od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 1 784 Kč.