Boxspring postel Aning x200,

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu... více informací »
Boxspring postel Aning x200
21 990 Kč
Ověřit dostupnost
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu...

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Lůžko Aning je vyhotoveno v šedé látce s vysokým čelem, které tak celé posteli dodává na eleganci. Všechny potřebné věci a lůžkoviny snadno a lehce uschováte v úložném prostoru, který je přístupný ze stran postele. Postel dodáváme včetně matrací i Topperu 5 cm v demontu. Postel Aning nabízíme také v rozměru 180 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Tatum – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá
Materiál LátkaTento kvalitní produkt Boxspring postel Aning x200, máte možnost nakoupit jednoduše tu na našem webu ve známé rubrice postele. Nyní najdete zcela nové produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Boxspring postel Aning x200, značky FORLIVING s.r.o. můžete získat tady nyní levně. Nabídka od 21 990 Kč.