Jídelní rozkládací stůl Kréta

Jídelní stůl Kréta nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených... více informací »
Jídelní rozkládací stůl Kréta
6 746 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Kréta nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených...

Jídelní stůl Kréta nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Podnož jídelního stolu tvoří centrální stolová noha. Dodáváme v demontu. Rozkládací jídelní stůl Kréta si můžete vybrat ze 4 rozměrů horní desky, a to 110×70 cm (po roztáhnutí 150×70 cm), nebo 120×80 cm (po roztáhnutí 160×80 cm), 130×85 cm (po roztáhnutí 170×85 cm) nebo 150×90 (po roztáhnutí 190×90 cm). Na roztahovacím díle je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Rozkládací ano
Velmi prodávaný produkt Jídelní rozkládací stůl Kréta lze koupit také na našich stránkách v populární kategorii jídelní stoly. Nyní můžete získat skvělé výrobky z naší rubriky za nejnižší cenu! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí vynikající výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob.

Unikátní produkt Jídelní rozkládací stůl Kréta od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete právě zde téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 6 746 Kč.