Jídelní stůl – oválný

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Jídelní stůl - oválný
13 093 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 25 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne
Tvar desky Kulaté/Oválné Tento velmi žádaný produkt Jídelní stůl – oválný můžete sehnat bezstarostně tu na webu ve známé rubrice jídelní stoly. Nyní získáte akční produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí top výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Velmi oblíbený kus Jídelní stůl - oválný od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde teď právě téměř zdarma! Ceny od 13 093 Kč.