Moderní jídelní stůl MIYAKI

Moderní jídelní stůl MIYAKI s kulatou deskou z odolného MDF s přírodní dubovou dýhou. Netradiční podnož je z masivního... více informací »
Moderní jídelní stůl MIYAKI
13 045 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní stůl MIYAKI s kulatou deskou z odolného MDF s přírodní dubovou dýhou. Netradiční podnož je z masivního...

Moderní jídelní stůl MIYAKI s kulatou deskou z odolného MDF s přírodní dubovou dýhou. Netradiční podnož je z masivního bukového dřeva a překližky v černém odstínu. Moderní stůl MIYAKI je kus nábytku, který se bude skvěle vyjímat v jídelně a v obývacím pokoji. Moderní design stolu MIYAKI mu umožní zapadnout do aktuálních aranžérských trendů industriálního stylu. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá
Tvar desky Kulaté/Oválné
Tento kvalitní výrobek Moderní jídelní stůl MIYAKI lze pořídit již dnes na webu ve známé kategorii jídelní stoly. Mrkněte na unikátní zboží z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce velmi kvalitní výrobky za extra ceny!

Tento designový produkt Moderní jídelní stůl MIYAKI od kvalitní společnosti FORLIVING s.r.o. máte možnost najít tady a teď za nejnižší cenu. Aktuálně stojí u nás 13 045 Kč.