Jídelní stůl

Jídelní stůl na masivních nohách - 10 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je... více informací »
Jídelní stůl
21 210 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl na masivních nohách - 10 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je...

Jídelní stůl na masivních nohách – 10 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub
Rozkládací ne Vynikající produkt lze zakoupit rovnou tu na webu v populární sekci jídelní stoly. Najděte si unikátní kusy z této oblíbené rubriky v bezva akci! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další prověřené produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Jídelní stůl od značky FORLIVING s.r.o. pořídíte zde teď se slevou! Teď za akční cenu 21 210 Kč.