Regál 16

Regál je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS... více informací »
Regál  16
3 648 Kč
Ověřit dostupnost
Regál je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS...

Regál je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Regál má 2 dvířka, je vybavený jednou skleněnou policí v horní části za prosklenými dvířky a policí za plnými dvířky. Můžete si doobjednat také LED osvětlení skleněné poličky. Regál vám dodáme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 34 cm – výška 141 cm Regál VRN 16 je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kolekce Verin

Žádaný výrobek Regál 16 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zde za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 3 648 Kč.
Prozkoumejte také od výrobce FORLIVING s.r.o.